دوره آموزش مکاتبه ای پتینه کاری پیشرفته

2,400,000 تومان

240,000 تومان

جدیدترین مدلهای پتینه کاری و تکنیک های رنگ آمیزی را در سایت هنرکده بیاموزید! این دوره ها شامل 36 مدل از زیباترین تکنیکهای رنگ آمیزی و پتینه است که ویژه کار بر روی دیوار، شومینه، لابی، سقف و ستون کار می باشد.

امروزه پتینه کاری یکی از درآمدزا ترین هنرهای مربوط به طراحی دکوراسیون و معماری به شمار می آید و شما با یادگیری این تکنیکهای حرفه ای می توانید در این کار استاد شوید!

طرح های زیر قابل استفاده در شومینه – لابی – ستون – دیوار – سقف – جعبه و صندوقچه – لوازم چوبی و کمد – در – حاشیه و سایر سطوح می باشد که در هر یک از فایلها کاربرد آن نیز گفته شده است.

برای آموزش پتینه به نکات زیر توجه فرمایید:

– شما می توانید برخی ازآموزشها(در توضیحات نوشته شده که بروی سطوح مسطح قابل اجرا هستند) را بروی سفره های هفت سین و سفره های عقد و حتی دکوراسیون محل مورد نظر اجرا کنید و حتی رنگ دیوار و اشیا را ست کنید.

– هزینه آموزش حضوری این دوره 2 میلیون و 400 هزار تومان است در صورتی که این هنر آسان خلاق و متنوع است و دست هنرجو برای اجرای کار کاملا باز است اما در این سایت، این امکان قرار داده شده که بدون هزینه ایاب و ذهاب و هزینه زیاد آموزش هنرجو بتواند در هر جای دنیا آموزش ها را از طریق ایمیل با هزینه 240 هزار تومان (یک دهم دوره حضوری) دریافت کند.

– ما تمام سعی خود را کرده ایم تا آموزشها روان ،آسان و واضح در اختیار هنرجویان قرارگرفته تا هنرجویی که هیچگونه اطلاع و سابقه ای در پتینه کاری ندارد بتواند از آموزشها استفاده کند.

– آموزشها برای هنرجویان، مربیان و نقاشان ساختمانی که تمایل دارند کار ساختمانی انجام دهند کارایی دارد بسیار زیادی دارد.

– آموزش پتینه دنیای گسترده ای دارد که شما با داشتن سلیقه و خلاقیت می توانید با داشتن یک نمونه آموزش و ترکیب رنگها نمونه های زیادی را خلق کنید باید توجه داشته باشید که پتینه نوعی نقاشی است که می توان با هر بار نقاشی کردن کار جدیدی را خلق نمود پس به خود مجال دهید تا کارهای بهتر و متنوع تری را خلق کنید.