دوره آموزش مکاتبه ای شمع سازی پیشرفته

3,200,000 تومان

320,000 تومان

دوره شمع سازی حضوری شامل 4 دوره متفاوت می باشد که در هر دوره حدود 20 شمع آموزش داده می شود. هزینه هر دوره حضوری که حدود 4 روز طول می کشد، 800 هزار تومان و هزینه کل 4 جلسه 3 میلیون و 200 هزار تومان (شامل 85 مدل شمع) می باشد. اما با تهیه این دوره مکاتبه ای حتی اگر با تکنیکهای شمع سازی آشنایی نداشته باشید می توانید مانند صدها هنرجوی دیگر که این دوره ها را فرا گرفته اند اقدام به تهیه شمع های بسیار زیبا در منزل کنید.

این دوره ها شامل دوره مقدماتی شمع سازی، شمع های آباژوری، انواع آکواریوم، دوره دکوپاژ، دوره فانتزی، دوره جداره، ژله ای ترکیبی، کوبیسم پیشرفته، دوره ژله ای نوین، پتینه روی شمع، شمع های سافاری، چاپ عکس روی شمع و … می باشد که نمونه مدل های این دوره را در زیر مشاهده می نمایید.

برای دوره آموزش شمع سازی به نکات زیر توجه فرمایید:

در این دوره تعدادی از حرفه ای ترین شمع ها آموزش داده می شود که ساخت آنها بسیار پیشرفته و نیازمند حوصله می باشد. آموزشهای شمع سازی دارای چندین دوره می باشد که به دوستان علاقمند پیشنهاد می شود برای اینکه بتوانند از این آموزشها بهتر استفاده کنند به نکات زیر توجه فرمایند:

– در هر مرحله ی آموزشی هستید بهتر است از آموزش مقدماتی رایگان در قسمت مطالب آموزشی سایت نیز استفاده کنید.

– ابتدا از آموزشهای ساده تر استفاده کرده و طبق سلیقه خودتان می توانید از آموزشهای پیشنهاد داده شده استفاده کنید.

– آموزشهای شمع سازی فانتزی، دکوپاژ، دیواره و دوره ژله ای روی دیواره نسبت به دوره های دیگر ساده تر هستند سعی کنید ابتدا از این آموزشها شروع کنید.